,

پارچه فایبر سرامیک فویل دار Ceramic Fiber Cloth with Aluminium

پارچه فایبر سرامیک فویل دار

پارچه سرامیک فایبر یا فایبر سرامیک بیشترین میزان تحمل حرارت را در بین پارچه نسوز دارد . این پارچه از الیاف سرامیک بافته شده است . پارچه نسوز سرامیک فایبر فویل دار به نوعی نمونه ارتقا یافته پارچه سرامیک فایبر است .
به منظور انعطاف پذیری و مقاومت کششی هرچه بیشتر و همچنین ایجاد نوعی استحکام آیرودینامیکی ، این پارچه با فویل آلومینیوم و یا فویل استیل معمولی پوشانده می شود . البته مناسب ترین گزینه برای پوشش این محصول فویل آلومینیوم است و نمونه دیگر قیمتی ارزان تر و کیفیتی به مراتب پایین تر دارد .

وجود فویل آلومینیوم ، باعث آسیب کمتر پارچه در مقابل مایعات می شود . پارچه نسوز فایبرسرامیک فویل دار قادر به تحمل حرارتی 1260 درجه سانتیگراد است . این پارچه می تواند برای عایق کاری در حرارت بالا به خوبی استفاده شود . مهمترین مصارف این محصول در تولید دستکش و دوخت لباس های نسوز آتش نشانی و پرده های حرارتی کار با کوره می باشد .

پارچه فایبر سرامیک فویل دار

از دیگر مصارف این پارچه می توان به عایق اتصالات ، تولید پتو های ایمنی ، عایق حرارتی کابل های با شدت جریان الکتریسیته و حرارت بالا در زمینه های جوش کاری ، ریخته گری ، کشتی سازی و همچنین محصول پر مصرف اغلب پالایشگاه ها و نیروگاه ها و کارخانه های حاوی مواد شیمیایی اشاره کرد .

پارچه سرامیک فایبر فویل دار در ضخامت ها ی 1.5 و 3 میلیمتر و در عرض 100 سانتیمتر عرضه می شود.