,

پکینگ آزبست گرافیت Asbestos Graphit Packing

پکینگ آزبست گرافیت

پکینگ نسوز آزبست گرافیت از الیاف آزبست نسوز بافته شده است . به جهت تحمل حرارت بیشتر و جلوگیری از پخش ذرات خطرناک آزبست از روغن و گریس گرافیت در تهیه آن ها استفاده شده و در دو نوع موجود است :

1 – پکینگ نسوز آزبست آغشته به روغن و گرافیت

2 – پکینگ نسوز آزبست آغشته به گریس و گرافیت

به جهت حفظ استحکام ، انسجام ، آب بندی و درزبندی بهتر ، در ساخت این پکینگ نسوز از روغن یا گریس به همراه پودر گرافیت استفاده می شود و شما متناسب با نیاز خود می توانید هر کدام از این محصولات را سفارش دهید .

پکینگ آزبست گرافیت

از ویژگی های دیگر پکینگ نسوز آزبست گرافیت می توان به تراکم بسیار مناسب و انعطاف عالی این پکینگ نسوز در آب بندی ها اشاره کرد .

همچنین این محصول به دلیل وجود لایه های متعدد محافظ بر روی نخ آزبست خود ، جزو پکینگ های سبز آزبستی به شمار می آید ؛ یعنی خطرات استفاده از آن برای انسان و محیط زیست پیرامونش بسیار کمتر از آزبست خالص است .

پکینگ آزبست گرافیت

تحمل دمای این پکینگ 800 درجه سانتیگراد بوده اما دمای ایمن برای استفاده از آن 550 درجه سانتیگراد می باشد . این درزبند یک انتخاب مناسب و ایده آل برای استفاده در سوپاپ با درجه حرارت بالا ، بخار ، گازهای بوتان و پروپان ، بخار روغن ، نفت کوره و غیره می باشد. از پکینگ نسوز آزبست گرافیت در انواع فلنچ ، شیر آلات و دیگ های بخار و غیره به وفور استفاده می شود .