,

پکینگ آزبست گرافیت سیم دار Asbestos Graphit with Wire Packing

پکینگ آزبست گرافیت سیم دار

اگر هنوز ملزم به استفاده از پکینگ های نسوز آزبستی هستید ما به شما پکینگ نسوز آزبست گرافیت سیم دار را معرفی میکنیم . این پکینگ نسوز آب بندی عضو دیگری از خانواده آزبست سبز می باشد .

با این تفاوت که در برای بالا رفتن توان آن در مقابل فشارهای وارده ، این پکینگ نسوز به وسیله سیم های اینکُنل و استنلس استیل مسلح و بافته شده است .
الیاف آزبست موجود در این پکینگ با گرافیت پوشانده شده است که همین امر سبب تقویت میزان تحمل حرارت آن شده است . تا جایی که پکینگ گرافیت سیم دار قادر است دمایی تا 550 درجه را به راحتی پشت سر بگذارد . البته بر روی الیاف آن ، گریس نیز استفاده شده است تا هم موجب استحکام بیشتر آن گردیده و هم موجب روان کاری بالای آن می گردد .

پکینگ آزبست گرافیت سیم دار

میزان آلودگی زیست محیطی آزبست موجود در این پکینگ به دلیل وجود گرافیت بسیار کمتر شده است و وجود گریس در سطح این نخ آب بندی ، تقریبا این میزان آلودگی را به صفر رسانده است .

پکینگ آزبست گرافیت سیم دار

این محصول قابلیت استفاده در دستگاه هایی با دورهای حدود 10 متر بر ثانیه را داراست . پکینگ نسوز آزبست گرافیت سیم دار یک انتخاب ایده آل برای استفاده بخار ، گازهای بوتان و پروپان و سوپاپ حرارت بالا می باشد .

از موارد دیگری که این محصول در آن استفاده می شوند می توان به استفاده در پمپ ها ، شیرآلات صنعتی ، صنایع نفتی و دستگاه هایی که با فشار متوسط و بخار کار می کنند نام برد .