,

ورق نسوز تاپ گرافیت Advanced Graphite Sheet

ورق نسوز تاپ گرافیت

ورق نسوز تاپ گرافیت همان طور که از اسمش پیداست ؛ ورق گرافیتی ارتقاء داده شده است که نرمی و انعطاف بیشتری نسبت به ورق گرافیت خالص داشته و از کیفیت بالایی برخوردار است .
همچنین تحمل حرارتی این ورق به میزان قابل توجهی بالا رفته و انتقال و هدایت حرارت کم هم در این محصول از نقاط قوت آن می باشد . اما ویژگی اصلی این ورق ثبات شیمیایی بالای آن است و این بدان معنی است که این محصول در برابر مواد خورنده مقاومت خوبی دارد ، به همین علت این ورق را با نام ورق ضد اسید نیز می شناسند .
ضریب انبساط این محصول هم به طور چشم گیری پایین است . از موارد کاربرد ورق نسوز تاپ گرافیت می توان به استفاده در صنایع مختلف مانند متالورژی ، شیمیایی ، دارویی ، انرژی اتمی ، حفاظت از محیط زیست و غیره اشاره کرد .
همچنین این محصول در مواد مختلف اعم از اسید هیدروکلریک ، اسید هیدروفلوئوریک ، بنزن و مشتقات آن ، مواد شیمیایی غیر آلی و آفت کش ها کاربرد دارد . از جمله مزایای دیگر این محصول می توان به هدایت الکتریکی و حرارتی بسیار عالی ، تحمل حرارتی بالا و خلوص بالای گرافیت آن اشاره نمود .

ورق نسوز تاپ گرافیت

ورق نسوز تاپ گرافیت ساخت کارخانه فرنزلیت آلمان بوده و به صورت انحصاری در ایران فقط توسط فروشگاه نسوز صنعت پارس در ضخامت های مختلف عرضه می گردد .