,

پکینگ گرافیت خالص Expanded Graphit Packing

پکینگ گرافیت خالص

پکینگ نسوز آب بندی گرافیت که عده ای آن را به عنوان نخ نسوز گرافیت خالص می شناسند ، از مرغوب ترین الیاف نسوز گرافیت خالص ساخته شده است .

این پکینگ آب بندی نسوز در برابر حرارت مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد ، تا آنجایی که متخصصان دمای تحمل شده توسط آن را تا 860 درجه سانتیگراد اعلام کرده اند ؛ اما دمای ایمن آن را برای محیط کار 550 درجه سانتیگراد تعیین کرده اند .

پکینگ گرافیت خالص

این پکینگ ثبات خود را در دمای منفی 200 درجه هم به خوبی حفظ می کند . این محصول به دلیل استفاده از الیاف گرافیت خالص منبسط ، بسیار انعطاف پذیر است .

این پکینگ جهت آب بندی در محیط های روغن داغ ، آب داغ ، بخار آب با درجه حرارت و فشار بالا ، سیالات مخصوصاً گاز هیدروزن مورد استفاده قرار می گیرد . البته نباید فراموش کرد که این پکینگ نسوز آب بندی در شفت هایی تا 20 دور در ثانیه هم به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول در دو نوع سیم دار و بدون سیم به شما مشتریان محترم عرضه می شود . نوع سیم دار آن با سیم اینکنل و سیم استنلس استیل مستحکم شده که باعث بالا رفتن توان این محصول در مقابل فشارهای وارده می گردد .

پکینگ گرافیت خالص

از موارد استفاده این پکینگ نسوز آب بندی

مناسب برای استفاده به عنوان درزگیری پمپ در بسیاری از صنایع از جمله کارخانه های تولید مواد شیمیائی ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ها و پالایشگاه ها

کاربردی در در دستگاه های مولد برق ، تجهیزات نفتی ، صنایع دارویی ، صنایع شیمیایی و غیره